Rüyada Para Bulmak

Rüyada para bulmak, rüya sahibinin yaşamının güzelleşeceği manasına gelir. Bu rüya gerçek manasına benzer biçimde tabir edilir ve rüya sahibinin parasal imkânlarının artacağına, kazancının çoğalacağına, hayatına bolluğun, bereketin ve verimin hâkim olacağına işaret edilir. Rüya sahibinin kısmetsizliğinin kırılacağı, başarılarının artacağı ve bu sayede rahatının mahaline geleceği, geçim derdinin, çektiği bütün zahmetin ve çilenin de biteceği manasına gelir.

Rüyada Kağıt Para Bulmak
Rüyada kağıt para bulmak, rüya sahibinin alın terinin karşılığında elde edeceği helal rızka ya da dünya mallarına işaret eder. Bireyin parasal bağlamda gücünün artacağı ve sahip olduklarının tümünün makbul olacağı halinde tabir edilir.

Rüyada Para Bulmak Rüyada Para Bulmak

Rüyada Bozuk Para Bulmak
Rüyada bozuk para bulmak, sorun yaşamak ve ağırlık almak manasına gelir ve rüyayı gören bireyin canının sıkılmasına ve neşesinin kaçmasına neden olacak bazı tatsız olayların yaşanacağına alamet eder. Rüyayı gören bireyin bilhassa de yakın etrafı ile arasındaki muhabbetin bozulacağı, bağının kopacağı ve yollarının ayrılacağıyla yorumlanır.

Rüyada Demir Para Bulmak
Rüyada demir para bulmak da bozuk para bulmak benzeri tabir edilir ve rüya sahibinin sıkıntılı günler geçireceği halinde yorumlanır. Ağız tadının kaçmasına neden olacak bir takım düşünce ayrılıklarının yaşanacağı, kişilerin arasındaki uyumun, zihniyetin ve sohbetin biteceği, düşmanlıkların başlayacağı halinde yorumlanır.

Rüyada Yerde Para Bulmak
Rüyada yerde para bulduğunu gören bireyin rüyanın tam aksine parası azalır. Rüya sahibinin kendini zarara uğratmayacak ve parasal gücünü azaltmayacak biçimde bir takım ihtiyaçları amaçlı harcama yapacağına alamet eder.

Rüyada Para Toplamak
Rüyada para toplamak 2 çeşitli tabir edilir ve bireyin düşlerinde kağıt para topladığını görmesi hayırlara alamet ederken bozuk para topladığını görmesi benzer biçimde hayır olarak kabul edilmez ve sorun ile yorumlanır.

Rüyada Alacaklıdan Para Almak
Rüyada alacaklıdan Türk lirası aldığını görmek, düşü gören bireyin ata mesleği olan işi sürdürerek hayatını idame ettirmeyi sağlayacağına yorumlanır. Rüyada alacaklıdan dolar ya da avro gibi başka para aldığını görmek, deyim yerindeyse yepyeni bir işte dikiş tutturmaya çalışmak, 2. bir meslek edinmek ya da ek olarak seçkin bir iş yapmaya karar vermektir. Rüyada alacaklıdan bozukluk halinde para almak, çözmek amaçlı uğraşılan bir problemin kişiyi son anına kadar uğraştıracağına, onun vaktini çalacağına ve canını sıkacağına alamet eder . Rüyada alacaklıdan tedavülden kalmış para almak, düşü gören kişiye karşın mazeret kabul edilmeyecek ve açıklaması yapılamayacak bir suç işlenmesine tabir edilir.

Rüyada Altın Bozdurup Para Almak
Rüyada küçük veya çeyrek altın bozdurup para almak, tabiri caizse karın tokluğuna yapılacak işlerde çalışmaya razı gelecek kadar sorun içerisine düşmek, işsiz veya parasız kalmak manasına gelir. Rüyada yarım veya kocaman altın bozdurup para almak, malının veya kazancının keyfini sürmeye delalet eder. Rüyada külçe altın bozdurup para almak, şirket sahibi olmak ve patron konumuna yükselerek bizzat işinin başına geçmenin ayrıcalığını ve ara ara da herkesten daha çok çalışmak zorunda olmak sebebiyle bunun zorluğunu yaşamaktır.

Rüyada Zarf İçinde Kağıt Para Almak
Almak için epeydir üstünde uğraşılan, kovalanan üstelik kişiyi artık bıktırma ve ona yaka silktirme noktasına getiren bir alacağını tahsil etmeyi başaracağı manasına gelir. Kişi bu sayede hem rahata erecek aynı zamanda kendini daha çok heba edip strese sokmayacaktır. Rüyada zarf içerisinde pek nadir kâğıt para almak, bireyin karşılaşacağı bir vaziyetin kendi hesapladığı benzeri olmayacağına delalet eder. Rüyada zarf içerisinde çok fazla kağıt para almak, amaçlarına nail olmak için olanak yakalamaktır.

 

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir