Rüyada Para Kaybetmek

Rüyada para kaybetmek, rüya sahibinin, iş yaşamında yapacağı işlerde atacağı bir takım hata adımlardan dolayı çok kısa müddetli parasal sorunlara ve zorluklara düşeceğine, kaygı duyduğu konularda çok zarar göreceğine, bu sıkıntılardan kurtulmak için çok geniş çaplı bir düşünme ve karar verme dönemi geçireceğine ve bu dönem sonunda çok hayırlı ve akıllıca kararlar vererek sorunlarından büyük oranda kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada Para Kaybettiğini Görmek
Rüyayı gören kişinin, iş yaşamında vereceği bir takım yanlış kararlar sebebinden çok kısa sürecek parasal ve manevi olarak sıkıntılı bir dönem yaşayacağına, bu sebeple nerede yanlış yaptığını ve hangi kararı yanlış verdiğini oturup uzunca uzadıya düşüneceğine ve doğru adımları atmak konusunda zaman kollayacağına delalet eder.

Rüyada Para Kaybetmek Rüyada Para Kaybetmek

Rüyada Kağıt Para Kaybetmek
İş yaşamında çok büyük atılımlar gerçekleştiren rüya sahibinin, kısa müddetli bir duraklama dönemi geçireceğine, bu dönemde vereceği farklı yanlış kararlar sebebinden bir miktar parasal zarara uğrayacağına, işlerinde bir aksama yaşayacağına ve belli bir süre hüzün duyacağı vakalar ile karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada Para Kaybedip Bulmak
Çalışma yaşamında kısa müddetli bir duraklama yaşayan rüya sahibinin, zarara uğrayacağına ve çok büyük hüzün duyacağına, bu dönemi atlattıktan sonra akıllıca atılımlar yapacağına, çok büyük miktarda paralar kazanacağına ve daha sonra yapacağı oldukça başarılı iş teşebbüsleri yardımıyla zengin olacağına delalet edilir.

Rüyada Bozuk Para Kaybetmek
Rüya sahibinin, çok büyük zenginliği ve serveti içinde sıkıntılı bir döneme gireceğine, bir miktar para kaybedeceğine ve hüzün yaşayacağına, meydana gelen bu olaydan sonra vaziyetle alakalı olarak tedbir alacağına ve tekrar aynı olayla karşılaşmamak için temkinli olacağına delalet eder.

Rüyada Kumarda Para Kaybetmek
İş yaşamında yaşanacak problemlerin ortaklar içinde farklı sorunlara ve tartışmalara sebep olacağına alamet eder.

Rüyada para görmek
Rüyada para görmek, az bir zaman içerisinde elinize bir miktar para geçeceğine işarettir.
Para bazen dostlarla görüşmeye , sıkıntıdan ardından rahata ermeye, sözün tükendiği yerde parasal imkanların devreye girmesine.
Rüyada çok paranız olduğunu ve onları saymakla bitiremediğinizi görmek, yapmak dilediğiniz bir işi tamamlayamayacağınıza, yahut çalıştığınız yerde bazı ihmallerinizden ötürü zarara uğradığınıza delalet eder.
Sarık yahut şapkası içerisinde para görmek abdest bozmaya.
Üzerinde kutsal ifadelerin yazılı yer aldığı paraları görmek, şiir ve musikiyi Kur’an’a tercih etmeye işaret eder.
Para, alçak söze ve serre işarettir.
Bir kimse rüyada Allah (C.C.) ‘in ismi yazılı bazı paralar görse, Kur’an-ı Kerîm yerine sema ayinim ve şiir söylemeyi kendisi için daha güzel görür.
Bir başka rivayete görede: Rüyada görülen para, riya ve uğraş ile birlikte söylenen bir sözdür.

Rüyada para bulmak
Para bulmak, talihinin iyi olacağına ve zengin olunacağına işarettir.
Yolda giderken yerde bir para bularak aldığınızı görmek, elinizden bir miktar para çıkacağına işarettir.
Paraya rastladığını gören kimse amaçlı, meşakkat ve usançlıktır.
Yerde para bulmak; bir sürü mühim olmayan bir rahatsızlık geçirileceğine.

Rüyada Eşinden Kağıt Para Almak
Eşlerin mali konularda birbirine danışmadan hareket etmedikleri bu konuyla alakalı birbirlerine karşın şeffaf, açık ve duyarlı olduğu, kazancın bir yerde biriktiği ve beraber harcandığı manasına gelir. Rüyada eşinden kâğıt dolar para almak, ondan parasal değeri kocaman bir hediye almak demektir. Rüyada eşinden kâğıt para almak ve dağıttığını görmek, kazancın eksik olduğuna işaret eder.

Rüyada Eski Kâğıt Para Almak
Şans manasına gelir ve düşü gören bireyin hemen hemen sıfır maliyeti olan bir işe atılarak sürümden kazanacağına ve çok gelir elde edeceğine delalet eder. Zenginlik, bolluk, bereket, rızık, hayır ve uğurdur. Rüyada eski kâğıt para almak ve kaybetmek ele geçecek fırsatlardan yeteri kadar faydalanamamaya ve bunun ceremesini çekmeye alamet eder. Rüyada eski kâğıt para almak ve atmak, nasibini başkasına kaptırmak demektir.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir