Rüyada Para Saymak

Rüyada para saymak, rüya sahibinin yaşamında sürpriz gelişmelerin ve çok hayırlı olayların yaşanmasına delalet eder. Rüya sahibi asgaride tuttuğu hayallerinin, ideallerinin ve hedeflerinin meselesiz ve mükemmel olarak gerçekleştiğini görecek ve çok mesut olacak demektir. Rüyada para saymak, rüya sahibinin küçük girişimlerle başladığı işlerin, olabileceğinin en iyisi olması ve rüya sahibine büyük kazanç getirmesi halinde de tabir edilir. Rüyada para saydığını gören bireyin hayatı her süre harika gelişmelere gebedir.

Rüyada Para Saydığını Görmek
Büyük bir mutluluk yaşamaya ve işlerde zafer kazanmaya delalet eder.

Rüya sahibi kendisine büyük yarar getirecek olan işlere girecek ve elinden gelenin en iyisini yaparak , üstün başarıları yardımıyla herkesin tercih edeceği ve bununla birlikte da takdir edeceği kişi olacaktır diye anlam edilir.

Rüyada Para Saymak Rüyada Para Saymak

Rüyada Bozuk Para Saymak
Gerçek hayattaki anlamıyla benzerlik gösterir. Rüya sahibinin parasal olarak rahata kavuşmasına, alacaklı olduğu kişilerden alacağını tahsil etmesine ya da yaptığı işin karşılığını almasına işaret eder. Bazen de maaş günün yaklaştığı halinde değerlendirilir.

Rüyada Para Biriktirmek
Rüya sahibinin yapmak istediği iş ve bu işte çok zengin olmasını sağlayacak civarı oldukça başarılı olması halinde tabir edilir. Başka Bir Deyişle zenginlik manasına gelir. Aynı sürede da baht ve nasip olarak yorulur.

Rüyada Birinden Para Almak
Rüya sahibinin hakkını alması manasına gelir. Rüyasından birinden para aldığını gören kişi hak ettiği bir parayı alacak demektir.

Rüyada Milli Piyangodan Para Çıkması
Rüya sahibinin yaşamı süresince başarı göstermesine, niyet ettiği ve girdiği her işte muvaffak olmasına ve hayır görmesine alamet eder.

Rüyada Para Cüzdanı Görmek
Rüya sahibinin hem kasası aynı zamanda gönlü olarak tabir edilir. Rüya sahibi gözü gönlü bol, eli açık kişidir.

Rüyada Para Çalmak
Para çaldığını görmek; rüya sahibinin etrafında yer alan tehlikelere delalet eder. Rüya sahibi düşlerinde para çaldığını görüyorsa, bir sürü sıkıntılı ve zorluklarla dolu bir dönemden geçmek zorunda kalacaktır.

Rüyada Para Bulmak
Rüyada para bulmak, rüya sahibinin yaşadığı olumsuz vaziyetten hiçbir çaba harcamadan kurtulmasına delalet eder. Rüyasında para bulan kişi, beklemediği bir yerden ve beklemediği bir zamanda maddi kazanç elde edecektir. Rüyada yolda ya da bir başka yerde paraya rastlamak bazı vaziyetlerde kişinin aşk yaşamına yeni biri gireceğine ve çok sevinçli olacağına da alamet eder.

Rüyada Para Kemeri Görmek
Rüyada görülen para kemerinin çeşitli anlamları vardır. Bu rüya bekarlar amaçlı evlilik ya da güzel bir kısmetin çıkmasıdır. Şayet para kemerini belinize takmışsanız, bu rüya sizin epeyce uzunca zaman ilim tahsili edeceğinize ve alimliğe yükseleceğinize işaret eder. Para kemerini denize ya da yere düşüren kimse malının bir bölümünü kaybeder ya da parasına hükümet tarafından el konulur. Para kesesinin para ile dolu olduğunu görmek, zenginleşmeye, eşya sahibi olmaya, fakirlikten kurtulmaya ve eline geçecek bir miktar mala delalet eder.

Rüyada Kağıt Para Harcamak
Rüyasında kağıt para harcayan kimsenin eline epeyce yüklü bir mal geçer. Bu rüya iş yaşamında elde edeceğiniz çok miktarda getiriye, ferah düzeyinin yükselmesine, huzurlu ve lüks bir dünya yaşamaya, sağlığın düzelmesine hastalıklardan şifa bulmaya, her alanda sıkıntıdan ve kederden kurtulmaya ve yakın sürede ele geçecek mirasa yorumlanmaktadır. Bir takım alimlere göre ise bu rüya ticarete atılmaya ya da yepyeni bir işe girmeye işaret eder.

Rüyada Birden Fazla Kağıt Para Görmek
Rüyasında birden fazla kağıt para gören kimse büyük bir zarara uğrar. Bu rüya tüccarlar amaçlı bazen iflas etmeye, mal kaybetmeye; memurlar amaçlı amirlerden azar işitmeye ya da işini gereğince yapmamaya işaret olabilir . Rüyada ne kadar kağıt para görmüşseniz gerçek yaşamda da o kadar para elinizden çıkar. Bazen bu rüya zenginleşmeye, ferah içerisinde yaşamaya ve isteklerin gerçekleşmesine yorumlanır. Rüyada birden fazla kağıt parayı aldığını gören kimseye berbat vatandaşlar elinden bir sorun ulaşır ya da bu rüya bireyin o insanlardan ötürü zarara uğrayacağına işaret eder.

Rüyada Para Çalmak
Rüyasında para çalan kişi gerçek yaşamda kişileri saklıca dinleyerek onlardan söz kapar. Bu rüya bazen emanete hıyanet eden, berbat bir adamın göstergesidir. Bu rüyayı gören kişi kendisine verilen sırları ifşa eder ve bu sebeple toplumda sevilmeyen ve hürmet gösterilmeyen bir kişi olur . Rüyada para çalmak bazı alimlere göre ise berbat tutumları terk etmeye, hidayete ermeye, kişilerin faydasına olacak hareketlerde bulunmaya, her biri aracılığıyla sevilmeye ve sayılmaya delalet eder.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir